10 сесія районної ради 6 скликання

16 грудня відбулася чергова 10 сесія районної ради 6 скликання, на якій було розглянуто 12 питань порядку денного, головними з яких були:

Пленарне засідання розпочалося з вручення нагород депутатам районної ради: Ковальову В.В. було присвоєно звання «Почесний автотранспортник України», а Македон В.М. з нагоди 20 - річниці Всеукраїнського референдуму був нагороджений ювілейною медаллю «20 років Незалежності України».

У своєму звіті голова Могилів-Подільської районної ради 6 скликання Олег Петрович Антонюк окреслив напрями, на яких будувалась діяльність ради у звітному періоді, зупинився на проблемних питаннях, які доводиться вирішувати, а також подякував депутатському корпусу, районній державній адміністрації, селищному та сільським головам, представникам засобів масової інформації району за спільну роботу.

В обговоренні звіту виступив голова постійної комісії районної ради з питань регулювання комунальної власності, приватизації, будівництва, благоустрою населених пунктів В.П. Трачук, який наголосив на тому, що хоча пройшов  лише рік від початку скликання, а вже є такі суттєві надбання роботи ради як отримання свідоцтв про право власності на адміністративне приміщення, розташоване по площі Шевченка, 1, та будівлі Комунального підприємства «Могилів-Подільська друкарня» по вулиці С. Тельнюка, 6, створення офіційного сайту Могилів-Подільської районної ради тощо.

В обговоренні даного питання також взяли участь депутати О.Г. Слободянюк та В.В. Сірант. Олексій Григорович у своєму виступі висловив критичні зауваження голові ради стосовно необхідності проведення громадських слухань щодо земельної політики в країні. Володимир Володимирович відмітив, що він, як ніхто, знає наскільки важка робота голови районної ради, що дійсно за короткий термін зроблено багато, і коротко окреслив проблеми, які існують в роботі районної ради 6 скликання, з точки зору депутата.

 Від імені голів місцевих рад виступила Яришівський сільський голова Н.А. Гнатюк, яка відзначила ефективність проведення засідань Координаційної ради та семінар-нарад, завдяки чому сільські голови мають змогу детальніше ознайомитися зі змінами у законодавстві, обмінятися досвідом роботи тощо. Також Ніна Анатоліївна подякувала депутатам районної ради Гнатюк Ользі Степанівні та Пшуку Миколі Станіславовичу за постійну продуктивну співпрацю на благо Яришівської територіальної громади.

Після звіту голови районної ради депутати прийняли зміни та доповнення до районного бюджету, затвердили перспективний план роботи районної ради 6 скликання на 2012 рік та прийняли Програму створення належних умов проживання одиноких престарілих та інвалідів в Могилів-Подільському районі на 2012-2016 роки.

Ще одним важливим питанням порядку денного цієї сесії стали вибори заступника голови районної ради, в яких взяли участь 38 депутатів із 49 присутніх. За результатами таємного голосування більшістю голосів на дану посаду було обрано Чічірка Івана Петровича.

Крім того, депутати розглянули  ряд питань з комунальної власності та прийняли відповідні рішення. На цьому сесія завершила свою роботу.