День працівників сільського господарства

20 листопада своє професійне свято відзначили працівники сільського господарства. Напередодні у стінах Могилів-Подільської районної ради пройшли урочистості вшанування людей, які працюють на землі, вирощують хліб, завдяки яким на столі у кожного з нас є вдосталь усіляких овочів, м'ясних та молочних продуктів.

Зі святом привітав присутніх голова Могилів-Подільської районної ради Олег Антонюк. Він висловив велику подяку працівникам сільського господарства за натруджену працю, відданість і любов до рідної землі, за терпіння і витримку.

Піднесеного настрою багатьом додала церемонія нагородження найсумлінніших працівників сільського господарства. З рук керівників району почесні нагороди отримали колективи - фермерського господарства «Агровіт»еела Борщівці, яким керує Володимир Тушчак, господарство «Вільно», голова Віктор Цибульський, господарство «Волд» села Серебринець на чолі з Володимиром Дудником, «Придністровське» село Козлів, де головує Олег Макушинський, «Явір» селище Вендичани Лариса Крижанівська, підприємство «Вікторія», яким керує Анатолій Єфремов.  Відзначені  були також кращі трудівники села – голова Фермерського господарства «Соборне» села Козлів Віктор Ратушняк, бригадир овочевої бригади підприємства «Дари садів» Василь Бовдю, д^яр-та тадаржмства «Божедар Arpo» Валентина Котовська із села Конева, головний агроном підприємства «Серебрійське» Валерій Майборода.

Анатолій Панасюк повідомив, що обласне керівництво за високі показники відзначило два колективи - господарство «Агро-Кряж» село Слобода-Яришівська та Могилів-Подільський консервний завод.

Могилів-Подшьський район двічі взяв участь в обласних сільськогосподарських ярмарках. Підприємство «Грабарівське» базарувало майже у 10 ярмарках. За активну участь підприємство отримало мото-косу від обласної влади. Подякував Анатолій Панасюк також керівникам підприємств «Соборне», «Волд», «Ліна-М», господарств сіл Садківці, Бронниця, які продавали на обласному ярмарку зерно, виноград, мед та інші сільськогосподарські продукти. А фермерське господарство «Придністровське» пропонувало свою продукцію в Києві на Всеукраїнському ярмарку.