З нагоди Дня пам'яті та примирення

День пам’яті та примирення, День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні символізують не лише перемогу, а є нагадуванням про страшні події воєнних часів: про кроваві бої, про військовополонених, підпільників, дітей війни, цивільних, які постраждали від окупації і бойових дій. Війна  - це мільйони маленьких і великих людських бід, які тривали роками. Тому дуже важливо згадувати та вшановувати подвиг ветеранів, які вели боротьбу з нацизмом та зуміли перемогти.

З нагоди Дня пам’яті та примирення, Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні голова районної ради Іван Телеватюк, заступники голови районної ради Василь Мельничук та Віктор Слободян, заступник голови райдержадміністрації Ганна Сінчак разом зі своїми колективами та головою районної ради організації ветеранів Петром Кубальом хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих і поклали квіти до пам’ятника воїнам-визволителям. В умовах сьогодення важливо пам’ятати про загиблих і допомагати живим.

Одним із вагомих підсумків війни стало вміння цінувати мир, а наша пам’ять має бути запобіжником від того, щоб подібні лиха ніколи не повторилися.