30 квітня презентація фільму про Могилів-Подільських прикордонників

30 квітня, о 9.30, в ефірі телеканалу ІСТвідбудеться презентація фільму «Перехрестя «Балу»

           Фільм відображає події, які відбувалися 2015 року на ключовому блокпосту на Дебальцівському напрямку. Цей блок – пост більш відомий як блок-пост «Балу», названий на честь першого його командира.

          Стрічка присвячена світлій пам’яті двох капітанів – Ільгара Багірова (Балу) та В’ячеслава Семенова – командира прикордонників, а також усім захисникам України, котрі полягли за незалежність та цілісність Батьківщини.

   Фільм показує героїзм та самовідданість захисників України – військовослужбовців ЗСУ та Могилів-Подільського прикордонного загону.

          Телефільм відображає також і військові злочини, здійснені представниками російсько-терористичних формувань. З екрану глядач побачить долі та емоції захисників України, які опинилися в одних окопах; переживання родичів загиблих, загальну картину театру бойових дій та реакцію на неї світової спільноти.

          «Перехрестя «Балу» зображує подвиг звичайних українців – залізничників, кухарів, таксистів. Щоб протистояти російському агресору, вони стали не просто воїнами, а самовідданими професіоналами, яких ворог називав «Спецназ НАТО».  

То ж, переглянути фільм ви маєте нагоду 30 квітня о 9.30 на каналі ІСТV!

На фото:січень, 2017-го: ідуть зйомки фільму«Перехрестя «Балу» у Могилів-Подільському загоні

 

Прес-секретар загону

Л.Катеринич