31 січня 2019 року підведено підсумки роботи управління соціального захисту

31 січня 2019 року заступник голови районної ради Михайло Слободянюк взяв участь у засіданні, під час якого прозвітувала про діяльність у 2018  році начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Сніжана Гаврилюк.

В засіданні взяли участь голова райдержадміністрації Олег Китасюк та заступник голови райдержадміністрації Михайло Гоцуляк, селищний та сільські голови, уповноважені особи місцевих рад, працівники управління соціального захисту.

В своєму виступі начальник управління сціального захисту наголосила, що на початок 2019 року була відсутня будь-яка заборгованість з виплат перед отримувачами та надавачами послуг.

В звітному періоді робота управління була спрямована на призначення та виплату житлових субсидій на оплату житлово-комунальних послуг та придбання твердого палива, 20 видів державної соціальної допомоги, 13 видів пільг та компенсацій. Велика увага приділялась роботі з учасникам антитерористичної операції та операції об'єднаних сил та членам їх сімей, забезпечення засобами реабілітації та санаторно-курортним лікуванням осіб з інвалідністю, контроль за дотриманням законодавства про працю, забезпечення перевірки достовірності поданої інформації та повернення недоцільно виплачених сум.

Крім того, велика робота була спрямована на підтримку матеріально-технічного стану установи, створення належних умов для обслуговування осіб з інвалідністю, реалізацію заходів районної Програми покращення якості надання соціальних послуг жителям Могилів-Подільського району на 2016-2018 роки.