80-річний ювілей Могилів-Подільського медичного коледжу

 

15 червня 2016 року заступник голови районної ради Михайло Слободянюк взяв участь в урочистостях, присвячених 80-річному ювілею Могилів-Подільського медичного коледжу. Свято відбувалося у Могилів-Подільському Будинку школярів. В заході також взяли участь голова районної державної адміністрації Олег Китасюк, Могилів-Подільський міський голова Петро Бровко, заступник міського голови Віталій Криган, депутат Вінницької обласної Ради Геннадій Вацак, митрополит Могилів-Подільський і Шаргородський Агапіт, протоієрей Степан Василинець, головний лікар Могилів-Подільської окружної лікарні інтенсивного лікування Василь Миколюк та інші посадовці, педагогічний колектив, студенти, працівники закладу, випускники різних років та запрошені.

Розпочали свято традиційно внесенням Державного Прапора України, прапора медичного коледжу та штандартів відділень, далі студентам-відмінникам навчання було надано право покладання квітів до пам’ятників загиблим воїнам, що знаходяться на території навчального закладу.

З урочистою промовою перед гостями свята виступив директор коледжу Володимир Кордон, який зробив екскурс в історію навчального закладу, згадав його директорів та випускників, подякував за віддану роботу колективу працівників та викладачів коледжу, а також студентам.

 

З вітальними промовами виступили заступник голови районної ради Михайло Васильович Слободянюк, голова районної державної адміністрації Олег Іванович Китасюк, міський голова м. Могилева-Подільського Петро Петрович Бровко.

Михайло Васильович у своїй промові наголосив, що Могилів-Подільський медичний коледж є лідером в підготовці працівників медичної галузі в області і зауважив, що цього звання коледж  досяг лише завдяки самовідданій праці викладацького колективу та адміністрації закладу.

 

Керівники району та міста нагородили кращих викладачів навчального закладу Почесними грамотами, вручили подяки та презентували адміністрації коледжу пам'ятні подарунки.

Митрополит Могилів-Подільський і Шаргородський Агапіт та протоієрей Степан Василинець також привітали викладацький і студентський колективи коледжу з святом та подарували адміністрації закладу Біблію. Митрополит Агапіт у своєму виступі зауважив, що тіло і душа нерозривні так само як медицина і духовність.

 

В продовженні свята пролунали привітання від головного лікаря Могилів-Подільської окружної лікарні інтенсивного лікування Василя Миколюка, директорів Бершадського та Погребищенського медичного коледжів та випускників медичного коледжу.

Студентський колектив коледжу підготував до свята цікаву концертну програму.