9 сесія районної ради 6 скликання

      10 листопада відбулась 9 чергова сесія Могилів-Подільської районної ради. У ній взяли участь депутати, сільські голови, керівники районних організацій та установ, громадськість. Голова районної ради Олег Антонюк розпочав сесійне засідання з приємної місії. В урочистій обстановці відбулася церемонія вшанування керівників, які у свої поважні роки склали повноваження керівних посад. А саме – Петро Федорович Горох – колишній голова районної ветеранської організації та Леоніда Болеславівна Кирик, яка очолювала Жеребилівську сільську раду.  Петро Горох за свою трудову діяльність має багато державних нагород і звань у галузі освіти. З 1987 року очолював районну раду ветеранів війни та праці. Петро Федорович був обраний членом президії ветеранів війни та праці України, брав участь у роботі всеукраїнських ветеранських з’їздів.

  Леоніда Болеславівна Кирик віддала 20 років свого життя служінню Жеребилівської територіальної громади. Працювала по 10 років секретарем і головою сільради. Для багатьох сільських голів вона є взірцем людськості, компетентності та мудрості.

Голова  районної ради Олег Антонюк та голова райдержадміністрації Микола Гоцуляк  вручили Петру Гороху та Леоніді Кирик почесні грамоти, квіти та пам’ятні подарунки. Також подяку отримав колектив управління статистики у Могилів-Подільському районі, який за результатами діяльності у третьому кварталі зайняв перше місце у Вінницькій області.  

В роботі пленарного засідання було розглянуто 12 питань. Перед присутніми звітувала редактор газети «Слово Придністров’я» Лариса Знак. Про хід виконання районної цільової Програми енергозбереження у Могилів-Подільському районі на 2008-2012 роки інформували заступник голови райодержадміністрації Володимир Стойлов і начальник відділу житлово-комунального господарства Тетяна Дрозд.

На сесії було затверджено три районні програми "Програму вдосконалення системи соціального захисту населення Могилів-Подільського району на 2011-2015 роки" , "Програму військово-патріотичного виховання, підготовки молоді до військової служби, рекламування та пропагуваннявійськової служби за контрактом в Збройних Силах України на період 2011- 2015 роки" та Програму розвитку авіаційних видів спорту та військово-патріотичного виховання молоді на 2012-2016 роки.