Благоустрій населених пунктів Могилів-Подільського району

    6 квітня заступник голови районної ради Іван Чічірко та перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Стус  з робочою поїздкою побували в селах Немія, Серебрія та Лядово. На порядку денному – благоустрій населених пунктів, що вже зроблено сільськими головами, які плани та проблеми в реалізації весняного прибирання.

     Голова Немійської сільської ради Петро Безмещук повідомив, що вже розпочато прибирання придорожньої смуги вздовж центральної траси, яка веде до Вендичан. Перед місцевими керівниками, підприємцями поставлено завдання облагородити території, які прилягають до їхніх підприємств. Володимир Стус звернув увагу на те, що обов’язково потрібно розчистити при дорозі поросль. Докласти рук варто і до розчистки тротуарів дороги районного значення. Також потрібно прибрати кожному біля свого двору, село стане чистішим та охайнішим.

    У селі Серебрія руку господаря побачили одразу. Біля стадіону масове прибирання. Працівники сільради згрібали опале листя та одразу вантажили на спеціальну сміттєзбиральну машину. Розчищали поросль вздовж паркану.

     Голова сільської ради Володимир Книш розповів, що наразі запланував ремонт покриття штучного майданчика. Буде замінена металеві сітка. Серебрійський стадіон імені Беделя за останні роки став центром спортивних змагань в районі, часто тут відбуваються обласні матчі. А відтак голова прагне підтримувати стадіон у порядку.

    Кілька хвилин поспілкувалися очільники району з працівниками приватного підприємства «Серебрійське». Люди розчищали придорожню смугу, яка прилягає до тракторного стану.

     У селі Лядово представники району оглянули місцеве кладовище, де потрібно встановити новий паркан. При в’їзді було видно, що місцева влада вже розпочала упорядкування цвинтаря. Чимала партія нових штахет вже готова до роботи.

      Наразі заплановані роботи з благоустрою населених пунктів зупинила негода. Пониження температури, дощ, частково зі снігом не сприяють роботі на свіжому повітрі. Синоптики прогнозують такі погодні умови до кінця тижня. Тому сільським головам доведеться ловити сприятливі дні, а може навіть години, щоб причепурити села до Пасхальних свят.