Cемінар-наради з посадовими особами ОМС

31 січня 2013 року в залі засідань районної ради відбулось планове засідання семінар-наради з посадовими особами органів місцевого самоврядування. Проводив засідання голова районної ради Антонюк О.П., в якому взяли участь  голова райдержадміністрації Вдовцов М.Л., керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, селищний та сільські голови. На порядок денний було винесено та розглянуто три питання, а саме: про участь територіальних громад у Всеукраїнському конкурсі проектів та програм місцевого самоврядування (доповідач Водзінська О.П. – завідувач сектором з питань комунальної власності районної ради), про ревізію місць видалення відходів (Слободянюк М.В. – головний спеціаліст відділу комплексного управління природоохоронною діяльністю) та аналіз прийнятих рішень виконкомами селищної, сільських рад у 2012 році (Шибінський С.В. – начальник відділу організаційно-кадрової роботи апарату райдержадміністрації).

   По першому питанню особлива увагу була приділена написанню найбільш актуальних проектів для соціально-економічного розвитку територіальних громад, а саме, освітлення, водопостачання, дороги. Голова райдержадміністрації Вдовцов М.Л. пообіцяв підтримку із свого боку та допомогу в написанні проектів. Голова районної ради Антонюк О.П. запропонував розглянути питання щодо написання територіальними громадами  проекту по будівництву 8-квартирного будинку в районі на виконання вказівки голови облдержадміністрації Мовчана І.М.

Слободянюк М.В. звернув увагу голів територіальних громад на необхідність переоформлення з 2013 року документів, які необхідні для утримання сміттєзвалищ з метою виключення притягнення до відповідальності посадових осіб органів місцевого самоврядування за порушення законодавства у сфері охорони природи.

    Шибінський С.В. здійснив аналіз протоколів виконавчих комітетів територіальних громад району за 2012 рік, вказавши при цьому як на позитив так і на негатив.