чергова 10 сесія районної ради 7 скликання

29 вересня 2016 року відбулась чергова 10  сесія районної ради  7  скликання. В  роботі сесії взяли участь  23  депутата районної ради, серед яких голова районної ради Володимир Сірант та голова Могилів-Подільської райдержадміністрації Олег Китасюк, представники управлінь і відділів райдержадміністрації, представники правоохоронних органів, засоби масової інформації, громадськість.

В ході сесії депутати розглянули 36 питань порядку денного зі змінами та доповненнями. Зокрема, затвердили звіт про виконання районного бюджету за  І півріччя 2016  року, звіт про виконання Програми економічного і соціального розвитку Могилів-Подільського району  за  І півріччя, внесли зміни в ряд районних цільових програм, які фінансуються з районного бюджету, зміни в рішення "Про районний бюджет на  2016 рік", затвердили районну Програму захисту  приміщень по мобілізаційній та режимно-секретній роботі апарату Могилів-Подільської районної державної адміністрації  на 2016 рік та  районну Програму «Майбутнє Вінниччини в збереженні здоров'я громадян» на 2016-2020 роки, ряд питань про затвердження нормативно-грошової оцінки земельних ділянок тощо.

Також присутні заслухали інформацію Могилів-Подільського об'єднаного  міськрайонного військового комісаріату щодо військової служби за контрактом та інформацію відділу поліції про стан боротьби зі злочинністю на теритрії Могилів-Подільського району.