Чергова 14 сесія районної ради 6 скликання

     17 травня 2012 року о 10.00 ранку в залі засідань районної ради відбулася чергова 14 сесія районної ради 6 скликання.

    На початку роботи сесії голова районної ради Антонюк Олег Петрович проінформував про роботу у міжсесійний період з 06.03.2012 по 17.05.2012 року.

     Могилів-Подільський міжрайпрокурор, радник юстиції Гулько Андрій Васильович проінформував присутніх про стан злочинності в Могилів-Подільському районі.

        На порядок денний чергової 14 сесії було винесено 16 питань.

    Найбільш активно обговорювалось  питання: «Про районну програму «Сільська школа», проект рішення було представлено Козаком І.М – начальником відділу освіти райдержадміністрації.

     По усіх питаннях порядку денного були прийняті відповідні рішення.

    Депутатські звернення та запити, що надійшли на чергову сесію районної ради  від депутатів: Гнатюк О.С., Сіранта В.В., Єфремова А.М. були зачитані  та розглянуті.

     Під час пленарного засідання сесії про свою роботу проінформувала районна робоча група  по перевірці дотримання вимог експлуатації автомобільних доріг Могилів-Подільського району. Головою робочої групи, депутатом районної ради Поцілуйком А. В. до уваги присутніх була представлена презентація фотознімків стану доріг, мостів та автобусних зупинок територіальних громад Могилів-Подільського району.

        Робочою групою було внесено ряд пропозицій, які одноголосно підтримано депутатами.