Чергова нарада з керівниками комунальних установ 11.11.2019

      11 листопада 2019 року під керівництвом голови районної ради Володимира Сіранта  відбулася нарада з керівниками комунальних установ Могилів-Подільського району.

     На нараді обговорювали питання підготовки до чергової сесії районної ради, святкування Дня працівника сільського господарства та проведення заходів до Дня місцевого самоврядування. Володимир Володимирович поінформував присутніх про засідання колегії Вінницької обласної державної адміністрації та підведення підсумків соціально-економічного розвитку області за 9 місяців 2019 року.

    Директор територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Володимир Подвіянюк повідомив про результати перевірки проведеної управлінням Держпродспоживслужби у Могилів-Подільському районі, про проведення поточних ремонтних робіт в приміщенні стаціонарного відділення, а також про отримання заяв на поселення ще двох перестарілих людей.

     Поділилась успіхами та досягненнями вихованців РДЮСШ Оксана Войтович. Також Оксана Василівна розповіла про запланований турнір з футболу, в якому візьмуть участь команди Могилів-Подільського району та Ямполя.

    Під керівництвом директора районного радіо Людмили Колесник стартувала підготовка циклу передач до Дня місцевого самоврядування.

     І на завершення наради головний лікар КНП  РМЦ ПМСД  Євдокія Цибульчак поінформувала про проведення роз’яснювальної роботи та вакцинації жителів району від дифтерії. Євдокія Артемівна зазначила, що розпочалися роботи по реалізації проекту «Гідравлічний пристрій – енергія життя центру».