Децентралізаційний марафон у Могилів-Подільському районі

18 жовтня 2016  року голова Могилів-Подільської районної ради Володимир Сірант взяв участь у Децентралізаційному марафоні, який проводили представники Вінницького регіонального відділення Асоціації міст України. На засіданні були присутні голови територіальних громад району, заступник голови районної державної адміністрації Сергій Григоренко та інші.

В рамках заходу представники регіонального відділення Асоціації Владислав Філатов, Ігор Вернигор та Сергій Романович надали роз'яснення нормативної бази щодо об'єднання, а також привели прогнозовані показники ефективності функціонування об'єднаних територіальних громад, пропонованих Перспективним планом формування територій громад Могилів-Подільського району Вінницької області, затвердженого Кабінетом Міністрів України. Як позитивний приклад об'єднання приводилась Калинівська міська об'єднана територіальна громада, жителі якої одні з перших наважились на об'єднання.

Варто зазначити, що більшість присутніх на заході висловлювали хмарне бачення перспектив об'єднання територіальних громад та недовіру до пропонованих змін.

Але головне, на чому вкотре було наголошено - це добровільність процесу та можливість внесення змін до Перспективного плану формування територій громад Могилів-Подільського району Вінницької області.