День людей похилого віку

1 жовтня - особлива дата, в цей день у всьому світі  відзначається Міжнародний день людей похилого віку, проголошений Генеральною Асамблею ООН, в Україні це також і День ветерана.
Ми рідко замислюємось над тим, що люди похилого віку – це ті, кому ми завдячуємо досвідом, знаннями, мудрістю, ті , хто вистояли та вибороли нам волю і перемогу, ті, хто пройшов довгий і дуже нелегкий життєвий шлях.  Ми повинні це пам'ятати і завжди засвідчувати повагу ветеранам і усім тим, чиї скроні посріблила сивина, бути милосердними та вдячними.
З нагоди свята у приміщенні районного музею етнографії та народного мистецтва ім. М.Руденко відбулася урочиста з учасниками війни, ветеранами праці та головами первинних ветеранських організацій району. В зустрічі взяли участь голова районної ради Володимир Сірант та заступник голови районної державної адміністрації Олексій Кучерук.
Вони відзначили що влада зажди,  не тільки в дні визначені офіційним указом, повинна підставляти своє плече, підтримувати та допомагати, адже  у кожного з цих людей свої особливі потреби. Також під час зустрічі ветеранам було вручено грошові допомоги, а аматори народного мистецтва подарували концерт.