День місцевого самоврядування

   5 грудня 2013 року голова районної ради Олег Антонюк привітав усіх працівників органів місцевого самоврядування з їх професійним святом.

   На урочистому зібранні, де були присутні сільські та селищний голови, депутати районної та обласної рад, Олег Антонюк зазначив, що ефективна державна політика не можлива сьогодні без узгодженої та безпосередньої участі в її реалізації територіальних громад, органів місцевого самоврядування, всіх тих, хто представляє інтереси і виражає волю широких народних мас.

  Також відмітив, що потужний потенціал районної ради, високий професіоналізм її депутатів та спільне бажання працювати для людей дозволяють розв’язати найскладніші питання, які ставить життя.

   Почесними грамотами та цінними подарунками кращих працівників органів самоврядування привітав і депутат обласної ради Сергій Буяльський.

   З вітальним словом виступив голова райдержадміністрації Михайло Вдовцовта побажав усім присутнім щирої людської вдячності та поваги.

   Урочистості до Дня місцевого самоврядування прикрасили аматорські колективи району, створивши святковий настій для кожного.