День Незалежності України День Незалежності України

Урочистості з нагоди святкування 21-ї річниці Незалежності України

21 серпня в залі засідань районної ради відбулися урочистості з нагоди святкування 21-ї річниці Незалежності21 серпня в залі засідань районної ради відбулися урочистості з нагоди святкування 21-ї річниці Незалежності України. В яких взяли участь: заступник голови районної ради Чічірко І.П., голова районної державної адміністрації Вдовцов М.Л., представники органів місцевого самоврядування, громадських організацій, політичних партій, депутати районної ради, громадськість району та представники районних ЗМІ.

З вітальним словом звернувся до учасників зібрання заступник голови районної ради І.П. Чічірко. Який відмітив, що 21 рік тому, наш народ зробив рішучий поворот у своїй історії, обравши шлях самостійного розвитку держави. Іван Петрович наголосив, що влада всебічно сприятиме розвитку тих напрямів та галузей, від яких залежить рівень життя наших людей, адже, заради цього всі ми зараз працюємо. Також від імені голови районної ради, депутатського корпусу та від себе особисто подякував усім за самовіддану працю, за підтримку один одного, за активне розуміння нашої спільної мети та побажав всім присутнім та їхнім сім'ям, близьким та друзям впевненості у завтрашньому дні, великого людського щастя, миру, злагоди та віри у кращу долю.

Урочистості з нагоди святкування Дня Незалежності України

Також зі святом привітали присутніх голова районної державної адміністрації та Благочинний міста Могилева-Подільського та району Степан Василинець.

Після вітальних промов кращих представників громадськості району нагороджено грамотами та грошовими преміями. По закінченні урочистої частини відбувся святковий концерт, який підготували аматори народного мистецтва району.