День перемоги!

Шановні ветерани, жителі Могилів-Подільщини!

   8 та 9 травня ми відзначаємо дні скорботи та гордості: День пам’яті та примирення і 75 річницю перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!

   У ці дні минає 75 років від історичного травня 1945-го, коли скінчилася найжорстокіша війна в історії людства. Війна, що забрала мільйони життів, знищила сотні тисяч сіл і міст, понівечила родючі землі, скалічила мільйони людських доль.

   Разом з радістю цього великого торжества, ми розділяємо і гіркий полин втрати, адже  за чотири роки війни Україна заплатила  мільйонами життів своїх синів і дочок.

    День Перемоги – свято мужності й звитяги, день честі й слави наших батьків і дідів, матерів і бабусь, які чинили відчайдушний опір ворогу на лінії фронту, в підпіллі, страждали у пеклі концтаборів. Подвиг військових років залишається вічним прикладом для всіх майбутніх поколінь.

   Схиляю голову й віддаю шану українським Героям, що у часи воєнного лихоліття незламно боролися за визволення рідної землі від жорстоких загарбників. Знаю, що пам’ять про кожного воїна житиме у наших серцях вічно, а біль від утрати кожного людського життя для нашого народу розділять і майбутні покоління.

      Світла і вічна пам'ять загиблим воїнам! Честь і слава живим героям! Вірю, що День пам’яті та примирення слугуватиме гуртуванню та єднанню української нації у боротьбі з агресором, який зазіхає на нашу землю і нашу Незалежність. Ми переосмислили історію, ми зробили висновки. Народ України - є миролюбним народом, який  ніколи не починав війну, і ніколи не був агресором. Але якщо прийти до нас з війною, ми вміємо постояти за себе, за свою землю, свою волю, свободу і незалежність. Сьогодні ми повинні зробити все, щоб подібна війна не повторилася. Але, на превеликий жаль на сході України йде війна, і найкращі сини України захищають свою Батьківщину, захищають нас, свої домівки від російської агресії відносно України та українського народу. Нехай болючі уроки історії додають нам мудрості й сили духу, а Перемога лишається символом національної гордості, військової слави й доблесті українського народу.

Слава героям! Слава Україні!

З повагою

голова районної ради                                                   Володимир Сірант