День працівника сільського господарства 2017

Сьогодні з нагоди професійного свята Дня працівника сільського господарства в залі засідань районної ради на урочисті збори зібрались трударі Могилів-Подільського району. 

Привітання зі святом та шану висловили голова районної ради Володимир Сірант, голова районної державної адміністрації Олег Китасюк, голова управління агропромислового розвитку Василь Козачок. Разом зі своїми підлеглими святкували і депутати обласної Ради - кращі господарі нашого району Віктор Цибульський, Володимир Гнатишин, Павло Струсевич.

Вітаючи, голова районної ради Володимир Сірант наголосив, що це свято загальнодержавного масштабу і для нашого району це головна галузь. Наші аграрії не лише займаються підприємництвом, а й активно підтримують усі починання та ініціативи в територіальних громадах, починаючи від допомоги навчальним закладам, закінчуючи підтримкою наших хлопців в АТО. Тож головне побажання - це, звичайно, здоров'я та Боже благословіння, мир і спокій на нашій землі.

За підсумками цього року найкращі результати з різних напрямків отримали СТОВ "Агрокряж" с. Яришів, СТОВ "Прогрес" с. Суботівка, ФГ "Придністровське" с. Козлів, ФГ "Золотий колос" смт. Вендичани, ТОВ "Вінницька агропромислова група" с. Грушка, ФГ "Велес Віта" с. Н.-Ольчедаїв, ФГ "Волд" с. Кукавка та ФГ "Вільне" с. Вільне.

Грамотами районної ради та районної державної адміністрації було відзначено кращих працівників сільськогосподарської галузі, а до привітань з концернтою програмою  долучились представники галузі культури та учні Бронницької СЗШ.