День працівника соціальної сфери 2017

Цими вихідними, в неділю, в нашій країні відзначають професійне свято - День працівника соціальної сфери.

У Могилів-Подільському районі - це професійне свято працівників управління соціального захисту населення райдержадміністрації на чолі з керівником Сніжаною Гаврилюк, колективу об'єднаного управління Пенсійного фонду України у Могилів-Подільському районі та м. Могилеві-Подільському, керівник  Людмила Рабей, територіального центру соціального обслуговування - керівник Володимир Подвіянюк, міжрайонного  центру зайнятості - керівник Микола Яцура, районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді - на чолі з директором Світланою Антонюк, служби у справах дітей райдержадміністрації - керівник Юрій Яцук та міжрайонної виконавчої дирекції фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності на чолі з Михайлом Снісарчуком.

Сьогодні відбулись урочисті заходи з нагоди цього свята - соцільні працівники району приймали вітання від голови райдержадміністрації Олега Китасюка та заступника голови районної ради Михайла Слободянюка. Найкращим працівникам районних органів соціального захисту було вручено грамоти районної ради та районної державної адміністрації, а вони в свою продемонстрували виставку робіт з рукоділля.

Звичайно, не обійшлось і без художніх номерів від аматорів народного мистецтва нашого району та поетів Миколи Кравця і Марії Гоцуляк.