День працівників сільського господарства

Сьогодні в залі засідань районної ради зібрались хлібороби, тваринники, механізатори, керівники сільськогосподарських підприємств нашого району. Причина зібрання - свято, яке щорічно відзначають в третю неділю листопада - День працівника сільського господарства.

З привітанням до присутніх в залі звернулись голова районної ради Володимир Сірант та перший заступник голови районної державної адміністрації Сергій Григоренко.

Сьогодні працівники сільського господарства - це не лише люди, що працюють біля землі -  це висококласні інженери та агрономи, це менеджери, які вміють організувати процес від початку і до кінця. Для Могилів-Подільського району - це галузь, що дає хліб-сіль нашим жителям, підтримку соціальній сфері та дохід районному бюджету.

Також з привітанннями до колег та однодумців звернулись голова Асоціації феремерів та приватних землевласників Могилів-Подільсього району Віктор Володимирович Цибульський, депутат районної ради, колишній начальник управління сільського господарства Анатолій Степанович Панасюк, голова об'єднання сільськогосподарських товаровиробників Могилів-Подільського району Олексій Іванович Боднар, голова профспілки працівників сільського господарства Валентина Степанівна Хрустовська. Це люди, які вважають сільське господарство справою свого життя, які як і інші, хто був присутній у цій залі, заслуговують великої шани та поваги.

Звичайно, не обійшлось і без почесних грамот від районної ради та районної державної аміністрації, грошових подарунків від керівників сільськогосподарських підприємств та концерних номерів від кращих художніх колективів нашого району.