День працівників соціальної сфери

     6 листопада – День працівників соціальної сфери. Людей цієї благородної професії районна влада вшанувала у понеділок. У залі засідань зібрались представники 8 служб, які працюють у соціальній сфері. А це управління праці та соціального захисту населення, управління пенсійного фонду, територіальний центр по обслуговуванню одиноких непрацездатних осіб, міськрайцентр зайнятості, районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, служба у справах дітей, відділення фонду соціального страхування від нещасних випадків, відділення фонд соціального страхування з тимчасової втрати працездатності. 

 І цей перелік служб можна продовжити великою когортою працівників, відповідальних та професійних фахівців своєї справи. Кожен з яких вкладає свою лепту у підтримку обездолених, безробітних, інвалідів, самотніх та малозабезпечених людей.

       Голова районної ради Олег Антонюк подякував винуватцям свята за плідну співпрацю з депутатським корпусом, побажав усіляких гараздів людям з благородними серцями.

      Голова райдержадміністрації Микола Гоцуляк у вітальному слові наголосив, що кількість звернень до влади останнім часом зменшилася. І в цьому велика заслуга працівників соціальної сфери, які наполегливо та сумлінно несуть свою місію – опікуються проблемами людей.

      Не обійшлося і без почесних грамот від районної влади та музичних виступів від артистів району. Особливо прийшлися до душі присутнім виступи юних співаків та гумористів, які  подарували усім  приємний відпочинок.