День скорботи в Україні

   Щороку 22 червня український народ вшановує світлу пам'ять  мільйонів земляків, життя яких обірвала Друга світова війна. Горем і болем вона увірвалась в кожну українську домівку, кривавою лінією пройшла через кожне серце, кожну долю. Бої німецько-радянської війни є одними з наймасштабніших у воєнній історії ХХ століття.

    Вже мало залишилося серед живих тих, хто зі зброєю в руках захищав тоді нашу країну. Та всі, хто здобував Перемогу, навічно залишаться у вдячній пам’яті нащадків, а спомин про них передаватиметься з покоління у покоління.

   Схиляємо голови перед нескореністю нашого народу, який знайшов у собі сили вистояти і вижити, який піднявся на бій і переміг у героїчній боротьбі.

   Сьогодні, потерпаючи від кривавої військової агресії на сході країни, ми особливо гостро усвідомлюємо ціну свободи, миру та безпеки. Українці й досі проходять нелегкий шлях, демонструючи прагнення до свободи, дають гідну відсіч агресору, захищаючи нашу державність та територіальну цілісність.

   Шановні земляки, нехай у нашому житті не повторюються жахливі події воєнного лихоліття. Хай завжди над Україною буде сонячне і безхмарне небо, а в наших домівках панують мир, добробут і щастя! Вічна пам'ять загиблим. Честь і слава живим героям!