День ветерана та Міжнародний день людей похилого віку

  1 жовтня у актовій залі районної ради пройшли урочистості з нагоди Дня ветерана та Міжнародного дня людей похилого віку.

  Слова подяки та шани звучали на адресу людей, котрі присвятили велику частину свого життя вихованню молодого покоління, розбудові нашого краю в післявоєнні роки та нелегкій праці на благо суспільства в цілому і країни зокрема.

   Серед запрошених гостей були присутні ветерани праці, голови первинних ветеранських організацій, завдяки яким сільські жителі похилого віку відчувають увагу, підтримку та турботу.

   Шановане товариство вітали очільники району. Голова райдержадміністрації Михайло Вдовцов подякував усім присутнім в залі за досвід, за важливий внесок у розбудову нашого району, за громадську свідомість. Побажав літнім людям здоров’я, сил та наснаги у щоденних буднях, благополуччя у родинах.

   Голова районної ради Олег Антонюк наголосив, що люди старшого покоління – джерело народної мудрості. Їх практичний життєвий досвід, невичерпна енергія, оптимізм та активна громадська позиція повинні стати взірцем для підростаючого покоління.

   Теплі слова вітань звучали від голови районної ветеранської організації Петра Кубаля.

  Офіційну частину свята завершила церемонія нагородження: 30 ветеранів праці отримали грамоти та грошові винагороди.

 Атмосферу урочистостейпідсилила невелика концертна програма,якуорганізуваврайонний будинок культури, запросивши таких виконавців як Іван Колесник, Олександр Онофрійчук, Руслан Тягульський.

    Та на цьому вшанування ветеранів та людей похилого віку не закінчилося. Після урочистостей  голова РДА Михайло Вдовцов, голова районної ради Олег Антонюк, начальник управління соціального захисту населення Володимир Трачук і директор територіального центру соціального обслуговування Володимир Подвіянюк завітали у стаціонарне відділення для постійного проживання одиноких престарілих та інвалідів у селі Грабарівка. Мешканці стаціонарного відділення отримали з рук посадовців харчові продукти і відео-програвач для загального користування. Обговорили очільники району злободенні проблеми відділення та пообіцяли посприяти у їх вирішенні.