День захисника України

В день святої Покрови Пресвятої Богородиці, 14 жовтня,  в Україні відзначається День захисника України. Згідно указу президента №806/2014 цей день є державним святом і неробочим днем. День захисника України святкують з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг Українського народу. 
На сьогоднішній день участь у бойових діях на сході країни взяли 423 наших земляки, саме їх найбільше стосується це  свято.
В Могилів-Подільському районі  святкування та привітання захисників України відбулось наперередодні свята, 13 жовтня. У святкуванні взяли участь директор департаменту цивільного  захисту обласної  державної  адміністрації  Сергій Вовченко, голова районної  державної  адміністрації  Олег  Китасюк, заступник голови районної  ради Володимир Трачук, військові, учасники бойових дій на сході країни, громадськість. 
Надзвичайно  зворушливі  привітання та слова вдячності сказали учні Юрковецької  ЗОШ  І-ІІІ ступенів, від дитячих слів сльози проступали на очах навіть у сильних та мужніх чоловіків. 
Володимир Трачук  та Олег  Китасюк привітали присутніх та вручили квіти і грошові відзнаки захисникам.
Наостанок військовослужбовці поклали  квіти до  памятника великому кобзарю Тарасу Шевченку.