Депутати не прийшли

Згідно розпорядження голови Могилів-Подільської районної ради № 12-р від 18.07.2016 року на 21 липня 2016 року було  заплановано проведення позачергової  9 сесії районної ради. На порядок денний планувалось винести такі питання:

1. Про районну цільову Програму по наданню допомоги хворим з хронічною нирковою недостатністю, які проживають на території району та отримують програмний гемодіаліз на 2016 – 2020 роки (Програма)

2. Про внесення змін до рішення позачергової 3 сесії районної ради 7 скликання від 15 грудня 2015 року № 21 «Про районний бюджет на 2016 рік» (Додаток 1, Додаток 2, Додаток 3, Додаток 4, Додаток 5, Додаток 6)

3. Про передачу нежитлового приміщення на баланс Комунальної установи  Могилів-Подільської районної ради «Могилів-Подільський районний трудовий архів»

4. Про надання дозволу сектору культури і туризму Могилів-Подільської  районної державної адміністрації на укладення договору оренди

Проте, кворуму не було - депутати не прийшли.

Користуючись присутністю керівників і відділів, сільських голів, деякої частини депутатів, до присутніх звенувся військовий комісар Валентин Лунгол, довівши інформацію щодо стану справ з проведення мобілізаційної роботи та набору на військову службу за контрактом.

Також, з метою участі у позачерговій 9 сесії в залі був присутній і народний депутат Юрій Македон, котрий виступив з інформацією щодо соціально-економічного розвитку Могилів-Подільського району та можливостей залучення коштів для розвитку територій шляхом активної участі в різного роду проектах.

Присутні мали змогу висловити  найбільш болючі проблеми та попросити сприяння у їх вирішенні.

Отже, чекаємо "наступного" засідання позачергової 9 сесії.