До Дня Перемоги

8 травня 2014 року очільники району привіталиветеранів Другої світової війни з нагоди 69-ї річниці з Дня Перемоги над німецько-фашистськими загарбниками.Вшанували учасників бойових дій голова районної ради Володимир Сірант, голова районної державної адміністрації Віктор Цибульський,керівники управлінь, відділів, служб районної державної адміністрації, селищний та сільські голови, представники засобів масової інформації.

Урочистості відбулись у сесійній залі районноїради, в якій зібралися ветерани – учасники бойових дій. Згадували усіх полеглих на фронтах війни, що стала трагедією для переважної більшості українських родин. Говорили про піклуванняпро живих учасників і свідків війни, яких з кожним роком стає все менше. Керівники району привітали ветеранів з наближенням Дня Перемоги, нагородили їх  почесними грамотами та грошовими винагородами.

 Теплими словами  віршів та пісень до ветеранів зверталися  діти та дорослі, бажаючи здоров’я, добра та миру.

Голова районної ради Володимир Сірант зауважив, що ми у вічному боргу перед ветеранами Великої Вітчизняної війни, за обірвану війною юність, за зразки мужності, силу духу, самопожертву, які вони виявили в боях за рідну землю та побажав усім, хто пройшов крізь вогонь війни міцного здоров’я, родинного благополуччя, довгих літ щасливого та мирного життя.