До дня визволення України від фашистських загарбників

    23 жовтня 2014 року  в актовій залі районної ради вдбулися урочистості з нагоди  Дня визволення України від фашистських загарбників.

    На свято були запрошені ветерани Великої Вітчизняної війни, голова Могилів-Подільської районної ради Володимир Сірант, голова районної державної адміністрації Олег Китасюк, заступник міського голови Микола Гоцуляк, голова районної ради організації ветеранів України Петро Кубаль, працівники відділів і управлінь райдержадміністрації, селищний та сільські голови,  директори шкіл району.

    Розпочали урочистості з хвилини мовчання, вшановуючи пам'ять загиблих героїв Великої Вітчизняної війни.

    З  привітальним словом виступив голова районної ради Володимир Сірант, який висловив подяку ветеранам за їхній героїзм та мужність, а також зазначив, що в такий нелегкий для країни час, саме наші ветерани стали наставниками та взірцем для молодих захисників Вітчизни.

   Щирі слова шани та вдячності ветеранам лунали з дитячих вуст, про незабутні подвиги в тилу та на передовій співали у піснях. Уже далеко не молодих ветеранів, що сиділи в залі, і тих, хто не зміг приїхати особисто,  керівництво району нагородили почесними грамотами та грошовими винагородами.

    А завершував свято хор маленьких українців із жовто-блакитними кульками в руках, які патріотично й усміхнено виконали пісню «Україно».