Фестиваль "Повір у себе"

   Третього грудня українське суспільство разом із світовим співтовариством відзначає Міжнародний день людей з обмеженими можливостями. На сьогодні для України проблема захисту інвалідів набуває значення у зв’язку з постійним зростанням їх частки серед населення держави.

   Держава бере на себе конкретні зобов’язання з матеріального забезпечення інвалідів, створення для них необхідних правових, соціально- побутових, психологічних умов життя, надає їм пільги, конституційно гарантує рівні з усіма іншими громадянами можливості для освіти, участі в економічній, політичній, соціальній та інших сферах життя суспільства.

   Інваліди, люди з особливими потребами, потребують не лише прямої фінансової допомоги на прожиття з бюджету, а й можливості своєю власною працею заробити собі і своїй родині. Тим самим вони не лише забезпечать себе матеріально, але й повноцінно адаптуються у суспільство.

   Саме таким допоміжним кроком для адаптації та соціалізації молодого покоління, а зокрема дітей з інвалідністю, став районний фестиваль «Повір у себе».

   2 грудня, напередодні Міжнародного дня інвалідів, відбувся заключний етап фестивалю для дітей з обмеженими фізичними можливостями «Повір у себе».

    За організацією районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді у яскраво оформленному жовто-блакитними кульками залі зібралися діти з обмеженими фізичними можливостями та їх батьки. До уваги публіки були представлені найкращі з кращих творчі роботи, виконані дітьми власноруч.

   Серед гостей свята були присутні й очільники району - голова районної ради Володимир Сірант та голова райдержадміністрації Олег Китасюк.

  Звертаючись до дітей голова районної ради Володимир Сірант висловив захоплення дитячою силою волі та бажанням творити, а також побажав усім присутнім здоров’я, сил та наснаги для подальших творчих злетів.

   Також на радість дітям організатори фестивалю підготували яскраву концертну програму та нагородили цінними подарунками.