Фінал чемпіонату району з футболу

Веселе та цікаве спортивне свято сьогодні мали жителі с. Немія.  Особливо раділи шанувальники футболу, адже на стадіоні проходив матч  за першість району з футболу серед  аматорських команд. Чемпіонат проводився за підтримки Могилів-Подільської районної федерації футболу протягом 2016 року, загалом участь у змаганнях взяли 11 команд, в фінал вийшли команди «Титан» с. Яришів та «Дністер» с. Серебрія.  

Підтримати спортсменів прийшли жителі навколишніх сіл та представники влади -  голова районної ради Володимир Сірант,  заступник голови районної ради та голова Могилів-Подільської районної  федерації футболу Михайло Слободянюк, заступник голови районної державної адміністрації Сергій Григоренко, народний депутат та меценат Юрій Македон,  завідувач сектору з питань фізичної культури та спорту райдержадміністрації Ігор Юрченко, керівники територіальних громад  Олег Будяк, Ніна Гнатюк, Петро Безмещук.

Володарями супер-кубку з рахунком 3:1  стала команда серебрійчан «Дністер».

Поєдинок пройшов на досить потужному рівні, обидві команди показали гарну гру та не розчарували вболівальників. Окрім чемпіонів призи глядацьких симпатій отримали воротар команди «Титан»  та капітан команди «Дністер»,  а жителі с. Серебрія визначили найкращого серед гравців своєї  команди та вручили йому грошову премію.

Будь-яка справа робиться легко та на «відмінно», якщо вона робиться з любов’ю – так можна сказати про футбол на Могилів-Подільщині. Велика справа – відродити, те чому багато часу не приділялось уваги, тим більше  залучити до цього молодь, зацікавити та знайти ресурси. Як уже сказано  раніше  – чемпіонат проходив за  сприяння районної федерації футболу, але значну допомогу надали  спонсори - народний депутат від 18  багатомандатного округу Юрій Македон, приватні підприємці Іриневич Іван та Заплідний Петро.

Особлива подяка жителям с. Немія,  Немійській сільській раді та сільському голові Петру  Безмещуку, адже саме завдяки їм було проведено реконструкцію та облаштування сільського стадіону.

Маємо надію, що почата справа продовжиться і в інших, не лише спортивних, напрямках, а конкуренція породжуватиме ще більший азарт та інтерес.