Храмове свято - Усікновення Глави Іоанна Предтечі

10-11 вересня 2012 року при Лядівському скельному монастирі проходило храмове свято Усікновення Глави Іоанна Предтечі. Завдяки допомозі спонсорів, з кожним роком все яскравіше стає Лядівський православний ярмарок, який вже третій рік проходить у храмове свято.

Вітаючи присутніх з визначною подією, настоятель монастиря отець Антоній провів історичний екскурс становлення храмового свята та подякував головному спонсору ІІІ Лядівського православного ярмарку Олегу Лантуху за підтримку у організації.

Щоб розділити свято, до Лядівського монастиря завітали: депутат обласної ради Сергій Буяльський, голова районної державної адміністрації Михайло Вдовцов, голова районної ради Олег Антонюк, митрополит Вінницький та Могилів-Подільський Симеон, Яришівський сільський голова Ніна Гнатюк та інші.

 

Вироби народних промислів представили вишивальниці сіл Гонорівка, Космач та Яблунів Косовського району, села Климбівки Ямпільського району. Майстрині Браілівського монастиря привезли вироби з бісеру, Снятівський район Івано-Франківщини завітав з виробами лозоплетіння. Також багатим був ярмарок на вироби релігійної тематики. За благословення отця Антонія для учасників ярмарку Валерій Малишев виконував православні пісні.

Лядівський скельний монастир впевнено відроджується і наступного року відзначить своє 1000-річчя.