Із дружнім візитом до Республіки Молдова

  За доброю традицією, 1 березня 2013 року, делегація Могилів-Подільського району у складі заступника голови районної державної адміністрації Стойлова Володимира, завідувача сектором з питань комунальної  власності виконавчого апарату районної ради Водзінської Олени, начальника відділу організаційної роботи Шибінського Сергія та творчі колективи районного будинку культури «Дружба» прибули до своїх Окницьких сусідів, щоб розділити радість першого дня весни.

     Саме в цей день молдовський народ відзначає свято Мерцішор, який символізує прихід весни та своїм світлим крилом торкається сердець і сусідів-українців, котрі живуть на протилежному березі Дністра.

    Відбулося дійство в приміщенні школи мистецтв, де керівники Окницького району зустріли українських гостей хлібом-сіллю на вишиваних рушниках.

    Запрошенні щиро привітали всіх учасників свята, а у їх особі і весь молдовський народ, побажавши миру і дружби та гарних здобутків у розбудові держави. Після закінчення свята вшанували пам'ять та поклали квіти до підніжжя пам’ятника загиблим воїнам – афганцям м. Окниця.