Комунальні установи районної ради намітили перспективи роботи в 2019 р.

Голова районної ради Володимир Сірант спільно з заступником голови районної ради Михайлом Слободянюком провели нараду з керівниками комунальних установ районної ради.

В ході наради обговорили перспективи та плани роботи установ в 2019 році. 

Стосовно діяльності медичної галузі - було наголошено на необхідності завершення процесу заключення декларацій з сімейними лікарями, збереженні професійних спеціалістів, налагодженні співпраці з селищним/сільскими головами в плані збереження мережі фельдшерських пунктів, недопущенні рівня зниження якості надання медичних послуг, налагодженні співпраці в межах чинного законодавства, медичних закладів першого та другого рівня та інше.

По напрямках діяльності районної дитячо-юнацькорї спортиної школи - завершення процесу передачі приміщення та інших, пов'язаних з цим справ; активізація роботи усх секцій; покращення матеріально-технічної бази, ефективна кадрова політика тощо.

Необхідність поліпшення матеріально-техічної бази та ефективна співпраця з селищною/сільськими радами; запровадження надання платних послуг, підтримка рівня якості обслуговування  - це завдання, які покладені перед районним трудовим архівом та територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг).

Також з керівниками комунальних установ обговорили необхідність визначення портеб та формування пропозицій щодо розподілу коштів вільного залишку районного  бюджету станом на 01.01.2019 року.