Координаційна ради з питань місцевого самоврядування при голові районної ради

10 квітня відбулося засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові районної ради.

      До порядку денного було включено 5 питань.

Вів засідання голова районної ради Антонюк О.П.. Олег Петрович підвів

підсумки проведення   загальних зборів громадян за місцем проживання. В своїй інформації голова районної ради наголосив, що збори пройшли майже в усіх територіальних громадах, селищний та сільські голови прозвітували про свою роботу, також звітували і дільничні інспектори міліції та депутати районної ради. Крім запланованих питань жителі громад піднімали і ряд інших. Зокрема: газифікація населених пунктів, медичне обслуговування населення, розмір самооподаткування, будівництво та ремонт водогонів, ремонт доріг місцевого значення, використання земельних та майнових паїв, використання земель запасу та резервного фонду, відкриття аптек, ремонт громадських криниць, освітлення вулиць, цінова політика на молоко, відновлення автобусних перевезень до районного центру, впорядкування сміттєзвалищ.

      Також виступив перед присутніми завідуючий санітарно-гігієнічним відділом міськрайсанепідемстанції   Соколовський В.Д., який інформував  про роль організації санітарної очистки населених місць в збереженні здоров’я людей тапро дотримання санітарного законодавства при використанні хімічних засобів захисту рослин.

     Заступник голови районної ради Чічірко І.П. в своїй інформації наголосив на доцільності розроблення та затвердження стратегії розвитку територіальних громад до 2020 року.

Про подання податкової декларації про майновий стан і доходи посадових осіб органів місцевого самоврядування перед присутніми виступила завідувач сектору взаємодії із засобами масової інформації та громадськістю Могилів-Подільської ОДПІ ДПС Королюк С.В.

    Сільські голови взяли активну участь в обговоренні питань порядку денного.

   Членами Координаційної ради  були  прийняті  відповідні  рішення.