Міжнародне літературно-мистецьке свято

  11 липня 2013 року в с. Серебрія Могилів - Подільського району відбулося Друге Міжнародне літературно-мистецьке свято "Русалка Дністрова" у якому взяли участь літератори та мистецтвознавці з різних куточків України.

     Заступник голови районної ради Іван Чічірко та голова райдержадміністрації Михайло Вдовцов відкривали свято та привітали усіх присутніх з урочистою подією. 

Очільниками Могилів-Подільського району було презентовано та вручено гостям перший випуск літературного альманаху «Русалка Дністрова».

            За умовою конкурсу районною радою та районною державною адміністрацією було започатковано премію "Русалка Дністрова", яку вручатимуть за найкращу публікацію в альманасі. За рішенням журі першим лауреатом премії став відомий письменник з Івано-Франківська, лауреат Шевченківської премії Степан Пушик за високоталановите дослідження легенд, фольклору, етимології назв усіх закутків Наддністрянського краю.

        Після урочистої частини свята усі присутні мали можливість спостерігати святковий концерт, підготовлений відділом культури та туризму райдержадміністрації.