Нагорода знайшла своїх переможців

   В районному будинку культури під святкові звуки фанфар 5 листопада нагороджували переможців екологічного конкурсу «Барви Могилів-Подільщини».

    Як раніше ми вже зазначали, у Могилів-Подільському районі з 15 квітня по 1 жовтня 2013 року проводився районний екологічний конкурс «Барви Могилів-Подільщини». Природоохоронний захід уже вдруге проходить з ініціативи Департаменту екології та природних ресурсів Вінницької обласної державної адміністрації, за підтримки Могилів-Подільської районної ради, відділу освіти, відділу культури та туризму, газети «Слово Придністров’я» та телерадіокомпанії «Об’єктив».

  Щоб нагородити переможців та відзначити кращих оргкомітет підготував концертну програму та запросив усіх, хто організовував, підтримував та приймав участь у конкурсі.

   У святково прикрашеній залі проходила виставка робіт учасників. Конценртну програму розпочали з показу фільму про Могилів-Подільський край, а Марія Василівна Гоцуляк, директор музею етнографії і народного мистецтва ім. М. Руденко, зачитала авторську поезію про рідний край.

  Для нагородження переможців запросили голову районної ради Олег Антонюка, першого заступника голови райдержадміністрації Наталю Косарчук, директора департаменту екології природних ресурсів Вінницької обласної  державної адміністрації Володимира Криська, головного  спеціаліста відділу комплексного управління природоохоронною діяльністю    держуправління охорони природного навколишнього середовища у Вінницькій області, заступника голів комісії Михайла Слободянюка.

  Участь у конкурсі взяли 60 талановитих дітей з 13 загальноосвітніх навчальних закладів району. Роботи були представлені в 5 номінаціях: «малюнок», «фоторобота», «відеофільм, слайд-шоу», «твір, оповідання, вірш, науково-популярна стаття», «захід з оздоровлення природних ресурсів». За всіма оголошеними номінаціями  журі визначило 15 переможців:

       Номінація «МАЛЮНОК»

1 місце – Задирайко Оксана 7кл. Яришівська ЗОШ 1-ІІІ ступенів

2 місце – Главацька Вікторія 9 кл. Слободо-Шлишковецький НВК

3 місце – Мякотна Богдана 8 кл. Слідянська ЗОШ 1- ІІІст.

                Романова Аліна 8 кл. Слідянська ЗОШ 1-ІІІ ст.

        Номінація «ФОТО»

1 місце – Дороховська Оксана  9 кл. Юрковецька ЗОШ 1-ІІІ ступенів

                Клочко Інна 9 кл. Юрковецька ЗОШ 1-ІІІ ступенів

                Рирак Аліна 9 кл. Юрковецька ЗОШ 1-ІІІст.

2 місце – Перехрестова Ольга 7 кл. Ярузька ЗОШ 1-ІІІ ступенів

3 місце – Лозовюк Світлана 5кл. Серебрійська ЗОШ 1-ІІІ ступенів

       Номінація «Слайд-шоу»

1 місце – Ковальський  Олексій 8 кл. Серебрійська ЗОШ 1-ІІІ ступенів

2 місце – Радецький Олександр 8 кл. Яришівська ЗОШ 1-ІІІ ступенів

3 місце – Расенко Дарина 5 кл. Липчанська ЗОШ 1-ІІІ ступенів

      Номінація «Вірш, оповідання, науково-популярна стаття»

1 місце – Сопотніцька Даша 7 кл. Мервинецька ЗОШ 1-ІІІ ступенів

2 місце – Білокінь Андріана 8 кл. Кричанівська ЗОШ 1-ІІІ ступенів

3 місце – Свиноріз Яна 11 кл. Яришівська ЗОШ 1-ІІІ ступенів

     Номінація «Природоохоронний захід»

1 місце – екологічний гурток «Юний еколог» Озаринецька ЗОШ 1-ІІІ ступенів

2 місце – екологічна асоціація «Друзі природи» Вендичанська ЗОШ 1-ІІІ ст.

3 місце – Апостол Андрій 7 кл. Юрковецька ЗОШ 1-ІІІ ступенів

   Усі переможці конкурсу були нагородженні грамотами Обласної державної адміністрацій та Обласної Ради, дипломами Могилів-Подільської районної ради, Департаменту екології та природних ресурсів Вінницької обласної державної адміністрації.

     А також за підтримки меценатів конкурсу директора Координаційного центру Єврорегіон «Дністер» Михайла Мережка, депутата районної ради, директора ПСП «Вікторія» Анатолія Єфремова, засновник ПП «Поділля-ЕКОВТОРРЕСУРСИ» Михайла Сандула, приватного підприємця Джавайр Бзнуні переможців було нагороджено цінними подарунками.

    Результати конкурсу та церемонія нагородження переможців буде широко висвітлюватися у засобах масової інформації – в ефірі Вінницького державного телебачення, в обласній газеті «Вінниччина», районній газеті «Слово Придністров’я» та телерадіокомпанії «Об’єктив».