Наймолодші вперед

Відповідно до календарного плану обласної федерації тенісу настільного, 19 травня 2017 р. в  спортивному комплексі «Здоров’я» м. Вінниці, відбувся чемпіонат серед юнаків та дівчат 2005 р.н. та молодших. В чемпіонаті прийняли участь 32 юнаки і 15 дівчаток з усіх куточків області. Проводився Чемпіонат як в особистому, так і в парних розрядах. Серед дівчат перше місце виборола учениця нашої Могилів – Подільської районної ДЮСШ  Сичова Анна - вона стала чемпіонкою як в особистому, так і в парному заліку. Не підвели і юнаки - Білоус Віктор піднявся на вищу сходинку п’єдесталу в парному заліку, Іллєв Дмитро і Дідик Богдан стали четвертими в в парному, а Дідик - ще й четвертим у особистому заліку. Це вихованці наших тренерів Бобика Михайла Анатолійовича та династії  Тітусів - Петра Франковича та Олександра Петровича. 

І наймолодші волейболісти, юнаки 2005-2006 р.н., не підвели і не розчарували, хоч до найвищої сходинки залишалося кілька кроків. У ці самі терміни, що і наші тенісисти, юнаки на протязі двох днів здобували впевнено перемогу у чемпіонаті області дитячої ліги. Вихованці Петра Аркадійовича Рафальського крок за кроком впевнено виграли у Калинівського району і м. Жмеринка  і здобули право боротися у фіналі. З девяти команд області  до фіналу потрапили команди м. Гнівань, м.Бар,  та вихованці Могилів–Подільської РДЮСШ. Вигравши у команди м.Бару, юнаки всього кількома очками поступилися волейболістам Гнівані і посіли 2 місце. Та гарні медалі і кубок їх надихнули на жагу до перемоги і найвищого результату. В номінації «Кращий нападаючий» був визнаний наш член збірної області Олександр Бойко.

Дякуємо тренерам  за гарну роботу, гарні результати, так тримати і надалі, а діток вітаємо з перемогою у гострій боротьбі за здоровий спосіб життя. Найвищих Вам п’єдесталів, гарних, достойних перемог, мирного неба  над головою! Ми пишаємося Вами!

Директор РДЮЮСШ                               

Оксана Войтович