Нарада медичних працівників

   16 серпня 2018 року на базі амбулаторії загальної практики сімейної медицини приписної дільниці  відбулась оперативна нарада за участю адміністрації районного медичного центру  та завідувачів амбулаторій загальної практики сімейної медицини.

     В.о. головного лікаря Цибульчак Євдокія Артемівна довела до відома присутніх про стан виконання Урядової програми «Доступні ліки». Станом на 10.08.2018 року сімейними лікарями  районного медичного центру для хворих району виписано 15 193 рецепти, сума відшкодування склала 684 333 грн. Також на нараді було наголошено про необхідність продовжувати проведення роз’яснювальної роботи  з населенням щодо Урядової програми. У світлі реформи первинної ланки надання медичної допомоги, дуже важливим є питанням успішного проведення кампанії з вибору  сімейного лікаря та підписання Декларації. На даний час з лікарями районного медичного центру оформлено 16 645 декларацій.

    До завідувачів амбулаторій загальної практики сімейної медицини   доведено накази та розпорядження, які надійшли до центру.

    В заключному слові Євдокія Артемівнавизначила основні  завдання та напрями роботи медичного центру у ІІІ кварталі 2018 році.