Нарада директорами загальноосвітніх навчальних закладів району

24 травня  голова районної ради  В.В. Сірант та заступник голови районної ради М.В. Слободянюк взяли участь у нараді з директорами загальноосвітніх шкіл.

Згідно порядку денного основна увага присутніх була зосереджена на організацію  закінчення 2015 – 2016 навчального року та проведення державної підсумкової атестації в загальноосвітніх навчальних закладах району.

Володимир Володимирович наголосив, що основною метою діяльності керівників закладів освіти є збереження життя і здоров’я учнів під час літніх канікул та зосередив увагу на проблемних питання навчальних закладів, зокрема, на якісному проведенні поточних ремонтів шкіл, проведенні капітальних ремонтів шкільних автобусів тощо.  В спілкуванні з директорами шкіл району, акцентував увагу на необхідності тісної співпраці між керівниками шкіл та сільськими головами, особливо в питаннях підготовки закладів освіти до нового навчального року.

Начальник відділу у справах сім’ї  та молоді Юрій Яцук подякував  відділу освіти райдержадміністрації та всім директорам шкіл району за активно участь у Всеукраїнських акціях "Серце до серця" та "Відповідальність починається з мене" і вшанував присутніх грамотами.

Головний спеціаліст відділу освіти Т.А. Томай  висвітлила питання перспективи та організації відпочинку і оздоровлення дітей загальноосвітніх навчальних закладів району влітку 2016 року, проведення організаційно-масових заходів з учнівською молоддю  під час роботи пришкільних таборів з денним перебуванням дітей.

Питання щодо вивчення стану організації закінчення 2015-2016 навчального року та проведення державної підсумкової атестації в 9 класах загальноосвітніх шкіл району  розглянула О.М. Січкар, головний спеціаліст  відділу освіти.

Про умови проведення першості району з туристсько-краєзнавчого багатоборства серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів, яка відбудеться в с.Грушка Могилів-Подільського району інформувала А.П. Дідик, методист районного методичного кабінету.

Із системою роботи навчальних закладів району щодо здійснення соціально-психологічного супроводу в пришкільних таборах з денним перебуванням дітей ознайомила Л.І.Мазур, методист районного методичного кабінету.

До керівників навчальних закладів звернулась заступник голови райдержадміністрації Л.К. Пріян  з питанням створення належних умов для проведення літнього оздоровлення школярів району у пришкільних таборах.

На завершення наради начальник відділу освіти Ю.І. Мельник  підвів підсумки даної наради та  запевнив, що ним особисто буде відвідано кожний навчальний заклад з метою вивчення стану підготовки до нового начального року.

За результатами наради прийняті відповідні рішення, які будуть направлені до керівників шкіл району.