Нарада з керівниками комунальних установ 11.03.2019 р.

11 березня голова районної ради Володимир Сірант провів нараду з керівниками комунальних установ Могилів-Подільського районної ради. В нараді взяли участь директор РДЮСШ Оксана Войтович, в.о. головного лікаря КНП «РМЦПМСД» Олена Власюк, директор районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Володимир Подвіянюк, директор районного трудового архіву Леся Андрєєва, директор ТРК Обєктив Людмила Колесник.
Володимир Подвіянюк поінформував про участь в нараді, де районний територіальний центр брав участь як один  з отримувачів гуманітарної допомоги. В нараді взяли участь і різні гуманітарні організації, з якими було налагоджено зв'язки щодо  покращення матеріально-технічних умов стаціонарного відділення в с.Грабарівка. Також Володимир Миколайович поінформував про іншу поточну роботу центру —проведення тендерних процедур на закупівлю засобів гігієни та підготовчі роботи з облаштування ізолятору.
Директор РДЮСШ Оксана Войтович поінформувала про спортивні заходи, що проводились на минулому тижні, звершення робіт з підготовки проекту для участі в 16 Обласному конкурсі проектів розвитку територіальних громад та про заплановані заходи з енергозбереження (зокрема можливість заміни 6 вікон в приміщенні).
Директор районного трудового архіву Леся Андрєєва повідомила про збільшення об'ємів робіт, що зумовлено потребами жителів району в перерахунку пенсій.
В.о. головного лікаря поінформувала про плани роботи центру — зокрема, здача проекту на 16 обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад, виготовлення електронних цифрових підписів для сімейних лікарів, що видаватимуть рецепти по програмі «Доступні ліки» та проведення наради з завідувачами амбулаторій.

Також в ході наради було обговорено і інші важливі питання, в тому числі підготовку до участі в черговій сесії районної ради та підготовку проектів рішень, що стосуються діяльності медичної галузі району.