Нарада з керівниками комунальних установ30.09.2019 р.

     Сьогодні, 30 вересня, відбулася щотижнева нарада з керівниками комунальних установ. Заступник голови районної ради Михайло Слободянюк розпочав нараду з актуального для всіх питання – проведення об’єднання територіальних громад. Очільники районної ради приймають активну участь в сесіях сільських рад, де розглядаються перспективи та методи  об’єднання населених пунктів району в єдину Могилів-Подільську територіальну громаду. Також Михайло Васильович наголосив, що від результатів проведення об’єднання територіальних громад залежить існування та функціонування комунальних установ Могилів-Подільської районної ради.

      Михайло Слободянюк повідомив присутніх про підготовку до чергової сесії районної ради та закликав керівників комунальних установ активізуватися у вирішенні нагальних питань, що потребують прийняття рішень сесії.

     Також заступник голови районної ради довів до відома присутніх, що 1-2 жовтня 2019 року у с. Немія проходитиме дитячий футбольний фестиваль, у якому візьмуть участь понад 190 дітей.

    Директор територіального центру Володимир Подвіянюк прозвітував про успішно проведену перевірку соціальних працівників центру та про отриману спонсорську допомогу у вигляді овочів та фруктів для підопічних стаціонарного відділення.

     І на завершення наради, Євдокія Цибульчак поінформувала прореалізацію проекту«Гідравлічний пристрій – енергія життя центру».