Нарада з комунальними установами 01.10.2018 р.

Голова районної ради Володимир Сірант та заступник голови районної ради Михайло Слободянюк провели чергову нараду з керівниками комунальних установ районної ради.

Під час засідання, зокрема, обговорили стан справ щодо функціонування  КУ "Могилів-Подільський районний трудовий архів", на зберіганні якого знаходиться 58 фондів  в кількості 16877 справ соціально–значущих  документів з особового складу, що не належать до НАФ і утворилися  в діяльності  суб’єктів  господарювання  усіх форм власності, розташованих на території  району.

В установі ведеться облік прийнятих заяв від громадян і облік виданих архівних довідок, копій, витягів з документів, що знаходяться на зберіганнів архіві. За звітний період виконано 383 запити.  У 2018 році в прибуток трудового архів надійшло коштів:

- за виконання запитів та звернень громадян:- 10954,28  грн.,

- за оренду приміщення- 33418,23  грн.

Також з керівником архіву обговорили необхідність розробки порядку щодо надання платних послуг установою.

Також обговорили і стан справ Могилів-Подільської РДЮСШ, директор спортивної поінформувала про останні спортивні досягнення футбольної збірної (2004-2005 р.р.).

В.о. головного лікаря Євдокія Цибульчак поінформувала про кількість підписаних сімейними лікарями установи декларацій та про надходження вакцини від дифтерії для дорослого та дитячого населення.