Нарада з питань підготовки до осінньо-зимового періоду 2016-2017 р.р.

8 червня 2016  року керуючий справамии виконавчого апарату районної ради Володимир Трачук  взяв участь у нараді з питань підготовки підприємств житлово-комунального господарства та  об’єктів соціальної сфери до роботи в умовах осінньо-зимового  періоду  2016-2017 років.

Про необхідність виконання комплексу заходів, розробки положень та розпорядчих документів з цього приводу наголосив начальник Могилів-Подільського відділення ІДЕН у Вінницькій області Віктор Василічишен. Зокрема, підриємствам та організаціям рекомендовано забезпечити потребу в паливі до початку осінньо-зимового періоду, привести у відповідність схеми енергопостачання, провести повірку тепло- та енерголічильників, здійснити своєчасне випробування та налагодження систем, заміну аварійних ділянок, перевірку стану димових та вентиляційних каналів, теплових котлів, контрольно-вимірювальних приладів, приведення у відповідність до рекомендованих норм теплоізоляційних систем, перевірку пристроїв аварійного живлення та інше.

Щодо готовності газорозподільчих систем учасників наради повідомив керівник Могилів-Подільської філії ВАТ «Вінницягаз» Володимир Поляк. Крім того, обговорили  деякі законодавчі колізії щодо  тарифів на газопостачання в літній період та питання підведення газової мережі до  населеного пункту с.Яришів.

Про стан підготовки закладів освіти, медицини, культури, об’єктів комунальної власності територіальних громад до  роботи в осінньо-зимовий період прозвітували і представники  цих закладів.

З метою уникнення надзвичайних ситуацій, начальник РС ДСНС України у Вінницькій області Валерій Кусняк закликав присутніх максимально виконати перелік заходів, про які раніше було сказано начальником інспекції з держенергонагляду В. Василічишим.

А завідувач сектору житлово-комунального господарства, енергетики, зв’язку та розвитку інфраструктури Тетяна Кравець наголосила на необхідності виконання планів та заходів, затверджених розпорядженнями обласної та районної державних адміністрацій.