Нарада з представниками громадських формувань

       «Слава Україні!» - «Героям слава!». Саме з такого гасла розпочалась зустріч очільників Могилів-Подільського району Володимира Сіранта та Віктора Цибульського з представниками громадських формувань та силовими структурами, яка відбулась 7 травня 2014 року у залі засідань районної ради. 

На зустрічі були присутні: голова Муровано - Куриловецької районної державної адміністрації Сергій Ладан, голова Чернівецької районної державної адміністрації Вадим Якубовський, заступник голови Чернівецької районної ради Сергій Злошинський та представники силових структур зазначених районів. Метою зібрання було злагодження дій громадських формувань Могилів-Подільського, Муровано - Куриловецького та Чернівецького районів з органами місцевого самоврядування, прикордонниками та працівниками внутрішніх справ.

    У обговоренні суспільно-політичної ситуації, яка склалась взяли участь: військовий комісар Могилів-Подільського об’єднаного військового комісаріату Валентин Лунгол, начальник відділу цивільного захисту райдержадміністрації Юрій Чорнодолюк та інші учасники зібрання.