Нарада з селищним, сільськими головами 07.07.2016 р.

Голова районної ради Володимир Сірант та голова райдержадміністрації Олег Китасюк 7 липня взяли участь у нараді з селищним сільськими головами.

Під час засідання перед присутніми виступив начальник Могилів-Подільського відділу поліції Валерій Жучковський, який закликав до співпраці керівників територіальних громад та висловив прохання щодо  участі у співфінансуванні матеріально-технічних проблем відділу та прийняття місцевих правоохоронних програм.

Щодо питання виконання бюджету за підсумками першого півріччя виступив начальник фінансового управлінняІванЧічірко, повідомивши про перевиконання як місцевих так і районного бюджетів. Також було відмічено  достатню роботу громад щодо  надання субвенцій длявирішенняматеріально-технічнихпроблем в галузях освіти, медицини, соціального захисту.

Ще один  важливий аспект, на якому зупинилось керівництво району  – це необхідність підключення сільських рад  до  мережі Інтернет. Враховуючи запровадження системи Prozorro, нововведенння в роботі казначейської служби, необхідність залучення коштів для розвитку громад шляхом участі у грантовій діяльності –  без комунікацій важко уявити нормальну діяльність сільської ради.

З доведенням проблемних питань  щодо  призначення житлових субсидій та державних допомог до  керівників громад  звернулась начальник управління соціального  захисту Сніжана Гаврилюк, яка закликала присутніх до ефективної роботи щодо  видачі довідок та оформлення необхідних для призначення виплат документів. Також Сніжана Петрівна звернула увагу на процедуру верифікації отримувачів допомог та субсидій, особливості припинення та поновлення соціальних виплат у разі колізій.

Не менш важливе питання, яке було озвучено головою громадської організації «Подільська спілка юристів» Петром Ласкусом стало  створення Бюро по наданню правової допомогималозабезпеченимверствам населення, якерозпочне свою роботу з 1вересня поточного року.

У зв’язку з прийняттям сесією Вінницької обласної Ради питання про передачу у спільну власність територіальних громад приміщення для розміщення комунальної установи «Могилів-Подільський районний медичний центр  первинної медико-санітарної допомоги» та необхідності достатнього  забезпечення функціонування медичних закладів району присутні обговорили і питання щодо співфінансування цієї галузі та врахування видатків при уточнені бюджетів за 6 місяців поточного року.