Нарада з селищним, сільськими головами 17.05.2016

Голова районної ради Володимир Сірант взяв участь у  нараді з селищним, сільським головами.  На порядок  денний  винесли питання щодо призову на військову строкову службу, щодо  ремонту комунальних доріг, щодо особливостей фінансування ремонтних робіт, щодо участі у грантових пропозиціях, а також щодо змін в порядку отримання пільг та призначення житлових субсидій.

До уваги присутніх доведено проблеми, що стосуються неявки призовників до об'єднаного військового комісаріату. Також  військовий комісар Валентин Лунгол закликав керівників територіальних громад до конструктивної співпраці та виконання функцій, покладених на них державою.

По питанню ремонту доріг у Могилів-Подільському районі інформувала завідувач сектору житлово-комунального госпо-дарства, енергетики, зв’язку та розвитку інфраструктури Тетяна Кравець, яка наголосила, що для ефективної роботи з проведення ремонту кожною територіальною громадою повинні бути прийняті відповідні програми, а також надала  методичні рекомендації щодо розробки програм.

Стосовно особливостей фінансування таких ремонтних робіт згідно прийнятих програм надав роз'яснення начальник фінансового управління Іван Чічірко.

Ще одне важливе питання, яке  було розглянуто - зміни в порядку призначення житлових субсидій та пільг. Начальник управління соціального  захисту населення Сніжана Гаврилюк  наголосила на необхідності роз'яснення жителям району пріорітетності у виборі пільг чи житлової субсидії, на яку мають право громадяни, а також повідомила про деякі особливості врахування доходів працездатних осіб.

Щодо  пріоритетних напрямків розробки конкурсних проектів та необхідності залучення грантових коштів присутніх вкотре поінформував Володимир Стойлов.

На завершення наради голова районної ради Володимир Сірант довів присутнім інформацію щодо розвитку подій з приводу передачі з обласної комунальної власності у комунальну власність територіальних громад Могилів-Подільського району приміщення для розміщення комунальної установи "Могилів-Подільський районний медичний центр надання первинної медико-санітарної допомоги". Також, у зв'язку зі змінами бюджетного  законодавства Володимир Володимирович наголосив на необхідності перегляду деяких районних програм та участі територіальних громад у їх співфінансуванні.