Нарада з сільськими головами

               5 березня 2015 року в райдержадміністрації відбулася нарада за участю голови районної ради Володимира Сіранта, голови районної державної адміністрації Олега Китасюка та директора департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури облдержадміністрації А.Вакара.

              Під час наради присутні заслухали та обговорили ряд актуальних питань життєзабезпечення району.
Так в.о.начальника Могилів - Подільської ОДПІ Е.Луцкевич надала інформацію для представників органів місцевого самоврядування щодо формування бази оподаткування сільських бюджетів, а сьогодні це надходженя за землю та нерухоме майно.
Про благоустрій та санітарну очистку території населених пунктів району інформувала завідувач сектору ЖКГ, енергети, зв'язку та розвитку інфраструктури Т.Кравець.
Про проведення мобілізаційної підготовки та мобілізації, бронювання робочих місць, підготовку до чергового призову на строкову військову службу, про надану допомогу ЗСУ  доповідав військовий комісар Могилів - подільського ОМВК, підполковник М.Лунгол. Також піднімалось питання пасажирських перевезень в Могилів-Подільському районі.