Народний фольклорно-етнографічний ансамбль «Горлиця»

14 вересня 2012 року в с. Слобода-Яришівська відбулося святкування 50 річниці від дня утворення народного фольклорно-етнографічного ансамблю «Горлиця». Фольклорно-етнографічний ансамбль було створено у 1962 році в с. Слобода-Яришівська при сільському будинку культури Марією Аксентіївною Руденко.

Голова районної ради Олег Антонюк та голова районної державної адміністрації Михайло Вдовцов привітали учасників святкування зі святом та вручили Вітальну адресу народному ансамблю «Горлиця».

У святкуванні також взяли участь заступник голови районної ради Іван Чічірко, перший заступник голови районної державної адміністрації Наталя Косарчук, завідувач відділом народної творчості обласного центру народної творчості Любов Гричанюк, методист з питань народної творчості та фольклору обласного центру народної творчості Тетяна Горбулинська, методист з питань кінофотовідео справи Дмитро Джигиріз, начальник відділу культури та туризму районної ради Лариса Хухлей, Слобода-Яришівський сільський голова Віктор Циганський та інші.

Усі бажаючі мали змогу переглянути святковий концерт, у якому приймав участь народний духовий оркестр с. Сугаки. У залі відчувалась святкова атмосфера.

Від імені обласного управління культури та туризму обласної державної адміністрації, відділу культури та туризму районної державної адміністрації народному ансамблю «Горлиця» було вручено цінні подарунки та грамоти.