Наш футбол продовжує розвиватись

Сьогодні великі досягнення показує футбол Могилів-Подільщини. Протягом останніх двох років відродженням цього виду спорту опікується Могилів-Подільська районна федерація футболу на чолі з головою федерації Слободянюком Михайлом Васильовичем.

27 жовтня відбулась звітна, ІІІ конференція Могилів-Подільської районної федерації футболу. В засіданні взяли участь 33 з 42 делегатів. 

Звітуючи про роботу, Михайло Слободянюк відзначив великі зрушення як в активізації сільських громад, так і в покращенні футбольної інфраструктури, зацікавленості грою як з боку учасників футбольних змагань так  і уболівальників.

Протягом поточного футбольного року було проведено велику кількість турнірів. Зокрема, сезон розпочався з проведення матчу до Дня Св. Миколая серед юних футболістів, потім були Турнір ветеранів 45+, Чемпіонат району з футзалу, Турнір воїнів АТО, Чемпіонат району з мініфутболу, Суперкубок району з футболу, Турніри пам'яті ім. В. Тимчишина та В. Ратушняка.

На обласному рівні Могилів-Подільський район представляють ФК "Горизонт" с. Хоньківці та ФК "Дністер" с. Серебрія.

Звичайно, це все було б неможливим без підтримки активістів - фанатів футболу, сільських голів, спонсорів, депутатського корпусу Могилів-Подільської районної ради, Федерації футболу України, народного депутата Ю. Македона.

Завдяки спільним зусиллям відродились стадіони в с. Хоньківці, с. Немія, с. Кремінне, с. Яришів, с. Борщівці, с. Карпівка, с. Бронниця, побудовано два майданчика зі штучним покриттям в с. Немія та с. Сугаки. 

Серед цьогорічних проблем є  втрачена можливість побудувати в районі ще один майданчик,  проблема забезпечення кваліфікованим суддівським складом та ровиток дитячо-юнацього футболу.

Нажаль, вирішення цих проблем неможливе без  наявності достатнього фінансового ресурсу, але від імені депутатського корпусу та від імені районної державної адміністрації було висловлено запевнення, що в 2018 році буде прикладено максимум зусиль для вирішення проблем фінансування.

На завершення конференції представників футбольних клубів було нагороджено грамотами та подяками Могилів-Подільської районної федерації футболу, Вінницької обласної ради та обласної державної адміністрації, Федерації футболу України, а ліричний відступ авторськими віршованими рядками зробила консультант районної ради Ангеліна Мальована.

,