Оголошення для громадян

 МОГИЛІВ-ПОДІЛЬСЬКЕ МІСЬКРАЙОННЕ УПРАВЛІННЯ ЮСТИЦІЇ ПОВІДОМЛЯЄ

          На виконання пункту 6 та 11 Плану заходів, пов’язаних із соціальним забезпеченням громадян, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 11 червня 2014 року № 588-р «Питання соціального забезпечення громадян України, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції» -

           Могилів-Подільське міськрайонне управління юстиції інформує, що вище вказані громадяни мають право на:

отримання безоплатної правової допомоги через мережі громадських приймалень створених при органах юстиції Могилів-Подільському міськрайонному управлінні юстиції ( за адресою: м. Могилів-Подільський, вул. Сагайдачного 1/30, вул. Володимирська,6 та за тел.6-65-93,623-66).

         Звертаємо увагу на те що, допомога надаватиметься у взаємодії з територіальними органами центральних органів виконавчої влади, діяльність яких спрямовується і координується  через Міністра соціально політики України, територіальними органами Міністерства доходів і зборів України, районними державними адміністраціями відповідно до розпорядження КМУ від 11.06.2014 №588-р.

   Могилів-Подільське МРУЮ