Освітяни Жмеринського району завітали з діловим візитом

   У п’ятницю, 27 вересня, голова районної ради Олег Антонюк разом з представниками відділу освіти райдержадміністрації зустрічав гостей з Жмеринського району.

   Делегація, у склад якої входили начальник відділу освіти Жмеринської РДА Інна Цимбал, директори шкіл району, представники профспілок, прибула з робочим візитом для проведення виїзного засідання з метою обміну досвідом роботи навчальних закладів та вирішення нагальних питань у сфері функціонування дошкільних навчальних закладів.

    Гості відвідали Серебринецьку школу І-ІІІ ступенів та дошкільний навчальний заклад Серебрійської територіальної громади.

   Також голова районної ради  Олег Антонюк та начальник управління освіти Жмеринської РДА Інна Цимбал домовилися про проведення виїзного засідання голів постійних комісій районних рад області з питань освіти на базі Могилів-Подільського району.

 Залишившись під приємним враженням від побаченого, Інна Цимбал запропонувала Олегу Петровичу Антонюку організувати аналогічну делегацію освітян та завітати на екскурсію в навчальні заклади Жмеринського району. Колеги Жмеринщини будуть раді поділитися власним досвідом роботи у сфері освіти.